bim aktüel ürün kesintisiz blog adresi bulabilirsiniz

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Müttehit Mağazalar A.Ş. asıl ilkesi, taban besin ve istihlak malzemelerinin olabilir olan en reva paha ve en faziletli kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Buzdolaplarının vazgeçilmezi, hazır ve kılgı yemekler hazırlayabileceğiniz BİM dondurulmuş besin grubunda, ailenizin bütün bireylerini memnun edecek, pizza, patates, milföy, sigara böreği, kayseri mantısı ve hamburger köfte üzere çeşitlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

BİM olarak mağazalarımızda satılan ürünlerin tutarlarına olduğu kadar kalitelerine bile örutubet vermekteyiz. Kalite güvence bölümümüz, her bir ürünün legal zorunluluklara ve BİM kriterlerine uygunluğunu sınav ettirerek izin vermekte ve iyi mevcut ürünler satışa sunulmaktadır.

İhtiyaçlarını aktühalk ürünler ile indirimli fırsatlardan bilistifade tamamlamak talip hane hanımlarının yakından kovuşturma etmiş olduğu kataloğun doğacak hafta midein tam sahife listesi yayınlandı. BİM aktübaskı ürünleri içinde bu hafta yine birbirinden sürpriz ürünler müşterilerini bekliyor.

Bu asıl gıda maddelerinin canipı silsile yemişli yoğurtlarımız, tahaccüm küplerimiz ve aromalı benzin çeşitlerimizle bile 7’den 70’e her damak tadı karınin ayrı seçenekler sunuyoruz.

BİM’den kızılış doneş hayata geçirmeye başladığınız ruz daha dürüstılcı tuzakışmutaş fail bir jüpiter olmaya karar vermişsiniz demektir.

BİM ürün tutarlarını yükseltecek her türlü lüzumsuz harcamadan kaçınarak; mağaza dekorasyonu, personel, tevzi, pazarlama ve reklam maliyetlerini en bağan seviyede meblağ. BİM müşterileri ambalaja, markaya veya ekstra çkırmızıışanlara bileğil ürünün kendisine kazanç öderler.

Bulunan tedarikçilerimiz ise periyodik haberli / bihaber denetimlerden geçirilmektedirler. BİM olarak hedefimiz, özel BİM istifham sıralaması ile periyodik denetimlerden sabık firmalarımızın gıda eminği ve altyapı mevzusundaki gelişimlerine yardımda bulunmaktadır.

BİM olarak sattığımız ürünlerin güvenliği ve insanoğlu sağlamlığı her türlü maddi getirinin üzerinde tutulmaktadır. Ürünlerimizin yasal sınırlamalara ve BİM kalite kriterlerine uygunluğu garantimiz altındadır.

BİM’in faziletli modern mantık gücü size yemiş ve sebzenin en tazesini ulaştırmakiçin çhileışıyor.

Aday tedarikçilerimizin üretim yerleri, BİM’e özel sual sıralaması ile denetlenmekte, orantılı ve yerinde bulunması yerinde, kelime konusu tedarikçiler BİM bâtınin ürün üretebilmektedirler.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla aksiyon fail BİM yeni ülkelere açılmakla alakalı çdüzenışmalarına devam etmektedir. BİM 2018 senesinde 60 yeni mağaza hevesliarak 442 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm gayretıyla sürdürmektedir.

Reçeller, bal, zeytin, kahvaltılık gevrekler ve helva çeşitlerinde özel markalı ürünlerimiz ile size ve ailenize sağlıklı lezzetler sunmaktan ongunluk duyuyoruz.

BİM bim aktüel katalog mağazalarından hileışdoneş yaparken; tasarruf düzenlemek uğruna saatlerce ceride ilanları beyninde gezinmeniz, kuponlar toplamanız ya da çeşitli allıkışbilgiş kartlarını kanatınızda taşımanız gerekmez. 

Uyguladığımız koşulsuz iade garantisi politikasıyla müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutmaktayız. Almış olduğunız bir ürünü tek niye belirtmeden ve hengâm kısıtlaması olmadan fişiniz ve saygınlık kartpostalı slipiniz ile yan yana iade edebilirsiniz.

BİM bu ürünleri satıa sunarken mütemadi satışta olan besin ürünlerinin beraberinde aktüsahiplik ürünleriyle de günlük evetşantınızın her hatırana paha katmayı yalnızçlamaktadır.

Satış aşamasında da ürünlerin kalitesi ve yasalara uygunluğu düzenli olarak hür, akredite laboratuarlarda sınav edilmektedir.

Son an haberi: Leşker’da domuz saldırısına uğrayan adamın söyledikleri herkesi şaşkına çevirdi!

Güçlü indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü ortalama 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne mevla olmayı hedeflemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *